Jalgpallikeskuse tribüünile

KATUS PEALE!

Pooleteise aasta eest leidis omaniku viimane Sepa jalgpallikeskuse virtuaalne ruutmeeter. Ees seisid keskuse ehitustööd ja enneolematu EM-finaali ühisvaatamisega avafestival. Kuid ehk mäletate, me ütlesime siis"Oleme võtnud endale veel ühe hullumeelse idee käsile - ehitada tribüünile katus peale, et meie toetajatel ja pealtvaatajatel oleks Eesti kliimas mõnusam jalgpallimänge vaadata."

Sepa jalgpallikeskuse esimene etapp sai valmis ning keskus on võõrustanud tänaseks juba 100 000 külastajat. Ning nüüd...

SEPA JALGPALLIKESKUSE TRIBÜÜN SAAB KATUSE!


Sepa jalgpallikeskuse 500-kohalise tribüüni enam kui 3000-ruutmeetrine katus koos tuult tõkestavate taga- ja külgseintega ning juurdekuuluvaga valmib käesoleva aasta sügiseks. Katuse rajamist toetavad Tartu linn, Eesti Jalgpalli Liit, Tartu ettevõtted ja eraisikud ning MTÜ Jalgpallikool Tammeka.

MIKS ON KATUST VAJA?

Katusega tribüün on JK Tammeka ning klubi partnerite panus kogukonna ja spordisõprade heaollu: taga- ja küljeseinte ning katusega tribüün pakub varju nii fännidele, pereliikmetele kui noortele sportlastele.

Keskuse esimese tegutsemisaasta sajast tuhandest külastusest umbes 20000 on tehtud erinevate liigade ja turniiride publiku poolt. Pealtvaatajatel pole aga varju vihma, lörtsi, lume või tuule eest. Nii jäid vihma kätte näiteks heategevuslik jalgpallifestival "Roosa jalgpall" kui Eesti kõrgeimatasemelise noorteturniiri Sepa Elite Cup külalised Eestist ja välismaalt.

AITA KAASA KATUSE PEALE PANEMISELE!

Tribüüni katuse rajamise põhieelarve 72 000€ on tänu Tartu linnale, Eesti Jalgpalli Liidule, Tartu ettevõtetele ja MTÜ Jalgpallikool Tammeka omaosalusele koos. Lisaks on vaja aga koguda 5000€, mille eest saab välja ehitada 500-kohalise tribüüni elektri- ja helisüsteemi, diktori ja meedia töökohad, autasustamise ja tualettide ala. Selleks, et anda Tartule #üheskoos parim jalgpallitribüün, kutsume sind kaasa aitama:


OSTA NIMELINE ISTEKOHT

Ühine Eesti jalgpalli legendidega nagu Konstantin VassiljevMart Poom või Andres Oper, kellel on juba oma nimeline istekoht Sepa jalgpallikeskuse tribüünil! 100€ või suurema annetuse eest paigaldame Sinu, su pere- või sõpruskonna või ettevõtte nime ühele sinu valitud Sepa jalgpallikeskuse istmele. Nii on sul alati äge lugu, mida sõpradega Sepale tulles või jalgpalli vaadates jagada!

Nimelise istekoha soetamiseks helista või kirjuta: Kalle Paas, tel 53421824, kalle@jktammeka.ee


HAKKA TRIBÜÜNI NIMESPONSORIKS

Liverpooli Anfieldi staadionil on tribüün nimega Spion Kop. Manchester Unitedi Old Traffordil asuvad Sir Bobby Charltoni ja Sir Alex Fergusoni nimelised tribüünid. Mis saab aga uuele elule äratatud ajaloolise Sepa staadioni seni ainsa tribüüni nimeks?

Tribüüni nimeõiguse soetamise kohta küsi lisa: Kalle Paas, tel 53421824, kalle@jktammeka.ee
AJAKAVA

Ehitustööd algavad augustis ja lõppevad septembris 2017.

Tööde esimeses järgus demonteerime olemasoleva kergtribüüni, et rajada selle alla vundamendid ja paigaldada katuse ning seinte metallist kandekonstruktsioonid. Seejärel taaspaigaldame 500-kohalise tribüüni ja katame kandekonstruktsioonid laudise ning kattematerjalidega. Seejärel ehitame välja elektri- ja helisüsteemi, diktori ja meedia töökohad, autasustamise ja tualettide ala.

Tribüünile katuse peale saamist tähistame laupäeval, 23. septembril 2017 tänavuse m2-festivaliga, mille raames toimuvad Tammeka perepäev ja vähivastast võitlust toetav heategevuslik "Roosa jalgpall"!

  • 12.30 Uksed avavad: toiduala, heategevuslik küpsetiste müük. iga-loos-võidab telk. Algab: Tammeka treeninggruppide fotode tegemine.
  • 13.00 Sepa jalgpallikeskuse  katusega tribüüni pidulik avamine
  • 13.20 Algab Tammeka perepäev kõigile tartlastele:  mängud lastele BRONX WOOD mängude alal, Tammeka emade-isade penaltiturniir, COOP Tammeka ametliku küpsetise võistlus, COPY.EE joonistusala, kasutatud jalkavarustuse turg, heategevuslik patside tegemine, Tammeka naiskonna ja Karl Johan Pechteri autogrammi- ja fännifotode ala;
  • 15.00 TORTUGA TRAVEL Tammeka suure reisimängu loos, jalkasärkide oksjon “Kingitud elu” toetuseks;
  • 15.20 Andrei Zevakini kontsert;
  • 16.00 Roosa jalgpall: naiskonna heategevuslik liigamäng;
Kõik Tammeka lapsed, noored, vanemad, pereliikmed, fännid, toetajad, Ropka ja Tartu spordisõbrad on oodatud!

Mulllu koguti "Roosa jalgpalli" raames enam kui tuhat eurot vähiravifondile "Kingitud elu":

HOIA END KURSIS!

Sepa jalgpallikeskuse tegemisi saad jälgida ka

GALERII