Jalgpallikeskuse ARENDAMINE


  • Sügiseks 2016 valmivad keskuse riietus- ja abiruumid, et treeningute ja võistluste järel saaks nõuetekohaselt pesta ja puhata ning varustust hoida.
  • Sügisel 2016 korraldame erinevaid tulundusüritusi, et koguda vahendeid keskuse tribüünile katuse rajamiseks. Katuse rajamise kulud hõlmavad projekteerimist, materjalide ostmist ning ehitamist. Katust on vaja, et pakkuda peavarju publikule, lapsevanematele ja lastele treeningute, mängude ja turniiride ajal.
  • Tribüüni katuse rajamise toetuseks saab soetada nimelise istekoha Sepa Jalgpallikeskuse tribüünil. Soetamiseks võta ühendust Kaarel Kiidroniga (TEL 5537223,  E-MAIL kaarel@jktammeka.ee).
  • Jalgpallikeskuse treeningväljaku naturaalmuru valmib täies kvaliteedis 2017. aasta suveks.

Jalgpallikeskuse kasutusaegade KALENDRID


Üürimine.
 Kunstmuruväljakut on võimalik üürida organiseeritud sporditegevuseks (treeningud, võistlused, spordipäevad). Võta ühendust: sepa@jktammeka.ee. Info JK Tammeka treeningute kohta leiad siit: http://www.jktammeka.ee/tule-trenni/.

Vabakasutus. Kunstmuruväljakut võivad eraisikud kasutada treeningute ja võistluste välisel ajal omal vastutusel mitteorganiseeritud sporditegevuseks  tasuta, kui staadion on avatud ja kasutajad peavad kinni staadioni kodukorrast.