MEIL ON AU: Premium liiga avalöök toimub Sepa Jalgpallikeskuses

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Eelmise hooaja seitsmenda kohaga lõpetanud Tammeka jaoks on uue hooaja avamängu võõrustada suur au. “See, et Tammeka kätte usaldatakse teist aastat järjest hooaja avamäng, on suur au kogu klubile,” räägib klubi kommertsjuht Kalle Paas. “Veel enam on meil hea meel selle üle, et saame Premium liiga mänge pidada renoveeritud Sepa staadionil.”

Oluline on ära märkida ka see, et Sepa jalgpallikeskusest tehakse eeloleval kevadel kolm reedeõhtust otseülekannet Eesti Televisioonis: 17. märtsil, 14. ja 28. aprillil. Kõik kolm mängu kantakse üle ETV2 kanalil.

Tammeka uue hooaja mängude ajakava leiad siit!

Tammeka hooajapileti, mis tagab eelisõigusega sissepääsu uuest VIP-väravast (ei pea piletisabas ootama), saab soetada e-poest: http://www.jktammeka.ee/toode/tammeka-hooajapilet-2017/

Viimased uudised

Kõik uudised