Kõige ägedama looga staadion!

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Meie esimeste tegutsemiskuude jooksul on ära tehtud palju tööd, et kujundada valminud Sepa Jalgpallikeskusest koht, kuhu võimalikult paljud tartlased tahaksid tulla sporti tegema ja sporti vaatama. See tähendab samas ka, et me soovime hoida häid suhteid meie kõige vahetumate naabritega ehk Ropka linnaosaga meie ümber.

Seetõttu täiendame keskuse kodukorda järgneva punktiga: "staadionil ei ole lubatud kasutada trumme ja pasunaid, välja arvatud Tartu JK Tammeka esindusmeeskonna Premium liiga ja Eesti karikavõistluste matšidel;"
Jalgpallikool Tammeka treenerid koristasid 7. septembril Sepa Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakut ja tribüüni. Talgukorras mitu prügikotitäit kommi- ja krõpsupakke, pudeleid ja pakendeid kokku korjanud spordirahvas tõdes, et keskuse heakorrale saab kaasa aidata iga külastaja.
Kuna tugev vihm ei lubanud Sepa Jalgpallikeskuse LED-prožektoreid esialgu kavandatud ajal, reedel 2.9 lõpuni reguleerida, jätkuvad tööd eeloleval reedel. Reguleerimine algab reede 9.9 õhtutundidel ja vajadusel laupäeva, 10.9 hommikul ning kestab orienteeruvalt kokku 5 tundi.

Tegemist on tavapärase ehitusjärgse tööga, mille eesmärk on, et staadioni valgusmastide otsa paigaldatud LED-lambid oleksid väljaku suhtes parima võimaliku nurga all. Reguleerimist teostab Ecolight OÜ-ga ja sellega ei kaasne märkimisväärset müra.

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad ajaloolise ühisrahastuskampaania toel rajatava Sepa Jalgpallikeskuse staadionihoonete talgud. Ühistöödele on oodatud kõik tartlased, kelle abiga renoveeritakse jalgpallikeskuse riietus- ja haldusruumid. Talgud saavad teoks tänu VOH! värvi- ja krohvikeskusele, kes annetab hoonete välisilme parandamiseks 250 ruutmeetrit värvitud voodrilauda.
Sepa Jalgpallikeskuse valmimiseni on jäänud veel vaid 35 päeva. Täna pandi paika Eesti kõige ägedama story'ga staadioni avafestivali programm - 10. juulil avatakse staadioni kontserdi, perepäeva ja Eesti suurima EM-finaali ühisvaatamisega. Tasuta sissepääsuga m²-festivalile on oodatud nii ruutmeetriomanikud kui ka teised kampaaniale kaasaelajad!

"...enne kui ma mõttest kaugemale jõudsin, kinkis kallis kaasa mulle sünnipäevaks mõned virtuaalsed ruutmeetrid," kirjutab Sepa Jalgpallikeskuse ühisrahastuskampaania üks toetajatest Krista Sepa. Mäletatavasti pani Tortuga Travel kõigile kampaanias osalejate vahel välja soojamaareisi Türki ja (nime)maagilisel kombel tõmmati talvel pärast kampaania edukat lõppu loosikastist 3108 nime seast välja just Krista nimi. Nüüd kirjutabki Krista meile, kuidas ühe ruutmeetri eest Türgis ära käidi!
Täna sõlmisid Tartu JK Tammeka ja OÜ Jaagor Grupp ehituslepingu Tartus aadressil Sepa 15a asuva staadioni renoveerimiseks ehk Sepa Jalgpallikeskuse rajamiseks. Tööde käigus rajatakse krundile Tartu esimene altküttega täismõõtmetes kunstmuruväljak, naturaalmuru harjutusväljak, riietusruumid, valgustussüsteem jm.
Üle 3000 inimese toetuse saanud ajalooline ühisrahastuskampaania Sepa Jalgpallikeskuse rajamiseks pääses Eesti parimate turundustegude võistlusel Kuldmuna kahes kategoorias finalistide sekka. Sepa ühisrahastuskampaania kandideerib Kuldmunale parima sotsiaalkampaania ja parima digitaalse lahenduse kategooriates.