Kogu info m2-festivalist


m2-festival


10. juulil juhtub see, mida oleme oma kodudes juba kuid oodanud - toimub jalgpalli EM-finaal ja avatakse Eesti kõige ägedama story'ga staadion - Sepa Jalgpallikeskus!

Need kaks suursündmust on ühendatud Eesti selle suve kõige ägedamaks ja ajaloolisemaks festivaliks. Me avame pidulikult uue staadioni ja vaatame tuhandete inimestega koos EM-finaali Eesti suurimalt LED-ekraanilt. See on feeling, mida sa mujalt ei saa!


Programm


Ruutmeetrifestivali programmis jätkub põnevat tegevust, ühiseid mälestusi ja emotsiooni nii suurtele kui väikestele. Programm algab juba päeval, kui uuel staadionil saab end proovile panna nii jalgpalliatraktsioonidel kui muudes osavusmängudel.

Kell 20 algab aga festivalipäeva õhtune programm staadionikontserdiga, millele järgneb juba kõige tipp - suur EM-finaali ühisvaatamine, kus saad tuhandete inimestega kogeda tõelist jalgpallimelu.

Terve festivaliala vältel on avatud ka toiduala, kust saab just m2-festivaliks loodud erilisi maitseelamusi. Samuti on kohal Vein ja Vine veiniampluaa, kust kindlasti ei puudu ka finaali jõudnud meeskondade nektar. Hommikust õhtuni on lastele ja hingelt noortele võimalus end proovile panna mängude alas.

Festivali meelespea


  • Kuna festivaliala on piiratud, palume aegsasti kohale tulla, et kindlustada sissepääs festivalialale. 
  • Oma söökide ja jookidega festivalialale ei pääse.
  • Mugavamaks istumiseks võib kaasa tuua tekke ja pleede. Suuremate istumisaluste registreerimine on lõppenud. 
  • Festivalialal on suitsetamine rangelt keelatud. 
  • Koduloomadega festivalialale ei pääse. 
  • Hoiame koos puhtust ja korda, et juba järgmisel päeval saaksid staadionil toimuda trennid!
  • Ole valmis kell 21:15 häält tegema! Tulemas on üllatus!

Festivaliala kaart


m2-festivalialalt leiab tegevust terveks päev kogu perele! Kell 15-18 toimuval perepäeval on staadionil mitmeid mängupunkte, kus saab Tammeka treenerite või m2-festivali koostööpartnerite juhendamisel oma osavust proovida ning meelt lahutada!

Õhtuseks Daniel Levi staadionikontserdiks ning EM-finaaliks teeme staadioniala mängupesadest tühjaks (toitlustus ja muud alad jäävad alles ka õhtuseks programmiks!), et kõigil oleks võimalus õlg õla kõrval uus staadion avada ning parimat jalgpallielamust saada!

 
Jalgpalliturg


Tartu JK Tammeka on aastaid korraldanud klubi pereüritustel vahvaid jalgpalliturgusid. Nende turgude mõte on, et igaüks saab sinna tuua ja igaüks saab sealt tasuta võtta kasutatud, kuid heas korras putsasid jm jalgpallivarustust. Teeme sellise turu ka Sepa Perepäeval! Varustuse ära andmiseks tuleb see lihtsalt Perepäevale kaasa võtta ja turu haldaja kätte anda.

Kui soovid aga ise oma jalka- või spordivarustust müüa, eraldame sulle selleks täitsa tasuta meetri või kaks lauapinda! Lisainfo: eerik@jktammeka.ee

Liiklus ja parkimine


Soovitame külastajatel tulla m2-festivalile jalgsi, rattaga või ühistranspordiga. Staadioni juurde tulevad bussid 4 ja 9. Sõidukite parkimiseks soovitame kasutada Ropka tööstusrajooni piirkonda, eeskätt Tähe tänavat ning parkimist aitavad korraldada parkimiskorraldajad. Autode parkimisel palume arvestada ajutise liikluskorralduse skeemi:  liiklusele on suletud Vasara tänav lõigul Sepa-Vasara põik ning Vasara põik lõigul Vasara-Jalaka 40. Sellele alale pääseb 10. juulil m2-festivali ja ümbruskonna ettevõtteid teenindav transport. 

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised