LÖÖ KAASA! Sepa sõbrad renoveerivad koos VOH! värvikeskusega jalgpallikeskuse riietusruumid

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad ajaloolise ühisrahastuskampaania toel rajatava Sepa Jalgpallikeskuse staadionihoonete talgud. Ühistöödele on oodatud kõik tartlased, kelle abiga renoveeritakse jalgpallikeskuse riietus- ja haldusruumid. Talgud saavad teoks tänu VOH! värvi- ja krohvikeskusele, kes annetab hoonete välisilme parandamiseks 250 ruutmeetrit värvitud voodrilauda.

Sepa Jalgpallikeskuse taristujuhi Kaarel Kiidroni sõnul on juulis avatav staadion erakordne just kaasaaitajate rohkuse poolest. “Kuna ka renoveeritavaid riietusruume kasutavad edaspidi sajad Tartu jalgpallurid, teeme need koos Tammeka laste ja vanematega nädalavahetusel üheskoos korda.”


Sepa Jalgpallikeskuse riietusruumide uue laudise toob talgulistele paigaldamiseks VOH! värvi- ja krohvikeskus. VOH!-i müügijuhi Urvel Laeva sõnul kuuldi Sepa Jalgpallikeskuse rajamisest ajakirjanduse vahendusel ja ettevõtmine pakkus kohe ka huvi. “VOHi tiim toetab kodulinna sporti ja ägedaid ühiseid ettevõtmisi, seetõttu tahtsime kaasa lüüa ka Sepa jalgpallikeskuse ehitamisel. Näitame kõigile, et Tartu meeskonnavaim on tugev,” kutsub Laev üles talgutest osa võtma.

Riietusruumideks renoveeritavad moodulmajad annetas jalgpallikeskusele ehitusrendiettevõte Cramo.

Sepa Jalgpallikeskus avatakse 10. juulil suurejoonelise m2-festivaliga. Pidustused kulmineeruvad Eesti suurima jalgpalli EM-finaali ühisvaatamisega. MTÜ Jalgpallikool Tammeka alustas eelmise aasta 2. novembril Eestis ainulaadse ühisrahastuskampaaniaga, millega koguti 150 000€ Tartu staadionipõua leevendamiseks ning Sepa staadioni renoveerimiseks. Disainistuudio Neway loodud keskkonnas www.jalgpallikeskus.ee sai igaüks osta endale ruutmeetri uuest staadionist ja sellega toetada tuhandete Tartu noorte jalgpallurite unistusi.

Lisaks ajaloolisele ühisrahastuskampaaniale panustab uue Sepa Jalgpallikeskuse valmimisse ka Jalgpallikool Tammeka ja Eesti Jalgpalli Liit.

Rohkem infot on saadaval veebisaidil www.jalgpallikeskus.ee. VOH! värvi- ja krohvikeskuse kodulehekülg: http://www.vohvarv.ee.


Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised