Sepa Jalgpallikeskus - Eesti kõige ägedama looga staadion!

Ruutmeetriomanikud ja kaasaitajad, me oleme koos teinud ajalugu! Me ehitasime koos staadioni. Staadioni, mille lugu saab legendiks, millest räägitakse veel aastaid.


Uue staadioni rajamisest Tartusse on räägitud üle kümne aasta ja teie abiga me tegime selle valmis. Tuhanded Tartu noored hakkavad Sepa Jalgpallikeskuses oma unistusi ellu viima ja iga viimane kui üks ruutmeeter aitas. Sinu ruutmeeter on tükike kellegi tulevikust.

Sepa Jalgpallikeskuse lugu tõi ühise eesmärgi nimel kokku tuhandeid inimesi, võlus veel teist niipalju ning andis Tartu jalgpalluritele uue kodu. Kuudepikkune ettevalmistus, 72 päeva kampaaniat ja kolm kuud ehitamist ning staadion, mis elab aastakümneid. Filmimaterjal, kas pole!

Sepa Jalgpallikeskuse lugu räägib jalgpallist...

Ühest küljest on jalgpall mäng nagu iga teine. Teisest küljest on jalgpall see, mis kütkestab maailmas sadu miljoneid inimesi, sadu tuhandeid Eestis ja kümneid tuhandeid Tartus. Sepa Jalgpallikeskuse lugu on üks tuhandetest jalgpallilugudest, mis elule värvi annab. Jalgpall toob meid kokku, annab meile ühtse hingamise ja ühised eesmärgid. Annab meie elule emotsioone ja elamusi, väljakutseid ja kogemusi. See on rohkem kui lihtsalt mäng.

See on lugu Tammekast...

Kui kolm taasiseseisvumise tuhinas Tartu meest 1989. aastal sinivalge jalgpalliklubi lõid, ei saanud nad ettegi kujutada, kuidas mitukümmend aastat hiljem klubile teine kodu ehitatakse. Interneti kaudu! Selle ajaga on Tammekast läbi käinud tuhandeid vutipisikust nakatanud noori, kes siit saanud nii jalgpallioskused kui ka sõbrad, hariduse, elukooli ja spordipisiku. See on klubi, mis teeb asju koos, teeb asju teistmoodi ja tahab maailma enda ümber paremaks luua.

Ja lõpuks, see on lugu Tartust...

Me usume, et Sepa Jalgpallikeskus kätkeb endas just seda lugu, mida Tartu endast rääkida võiks. See lugu, nagu Tartugi, räägib headest ideedest, aga mitte ainult. See lugu räägib ideede ellu viimisest ja kokkuhoidvast kogukonnast. See lugu räägib sellest, kuidas Tartus tehakse põnevaid asju. See lugu pole lihtne, aga see lugu tõi inimestele käega katsutava ja jalaga tallutava staadioni, kus tuhanded lapsed hakkavad palli taga ajama. See ongi Tartu!

Me loodame, et nende heade inimeste, ettevõtete ja organisatsioonide toel ehitatud staadion on inspiratsiooniks nii tulevastele vutistaaridele kui ka tervele Eestile. Me loodame, et Sepa Jalgpallikeskuse lugu näitab, kuidas kokku saades on võimalik suuri asju korda saata.


Kui meist igaüks teeks oma elu natukene keerulisemaks, oleks maailmas palju lihtsam elada. Kõik on võimalik!
Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised