Sepa Jalgpallikeskuse ajalooline ühisrahastuskampaania võitis Kuldmuna!

Mullu novembris käima lükatud ühisrahastuskampaania Sepa staadioni renoveerimiseks pälvis eile loovusfestivalil Kuldmuna 2016 kõrgeima tunnustuse digitaalse reklaami kategoorias. Lisaks sellele võideti sotsiaalkampaaniate kategoorias Hõbemuna.

Mullu novembris käima lükatud ühisrahastuskampaania Sepa staadioni renoveerimiseks pälvis eile loovusfestivalil Kuldmuna 2016 kõrgeima tunnustuse digitaalse reklaami kategoorias. Lisaks sellele võideti sotsiaalkampaaniate kategoorias Hõbemuna.

Jalgpallikool Tammeka ja disainistuudio Neway koostöös sündinud ühisrahastusprojekt kogus kõigest kahe ja poole kuuga üle 3000 inimese toetuse Tartu laste sporditingimuste parandamiseks. Neway loodud ühisrahastuse veebilahendus, kus igaüks sai endale osta ruutmeetri uuest valmivast väljakust, tõi kampaania eestvedajatele Eesti kõrgeima tunnustuse digitaalse reklaami valdkonnas.

“Kui tegijatel on olemas siiras soov midagi ära teha, siis teostuse taha ei jää ükski asi,” sõnas Neway juht Jaan Naaber. “See sära, mis oli kampaania eestvedajate Kalle ja Kaarli silmis, kui nad meile oma ideest rääkisid oli põhjus, miks me Sepa kampaaniaga kaasa läksime. See oli inspireeriv ja äge! Meil on väga hea meel, et saime olla just see taustajõud, kes me olla tahame.”

Sepa Jalgpallikeskuse taristujuhi Kaarel Kiidroni sõnul on sotsiaalkampaania arvestuses saadud Hõbemuna tunnustus kõigile neile 3108 inimesele, kes oma ruutmeetriga Tartu laste unistusi toetasid. “Me nägime Sepa kampaania käigus uskumatut üheshingamist ja ettevõtlikku vaimu ja see tunnustus on tegelikult tunnustus sellele mõtteviisile, mida kõik meie toetajad ja kaasaelavad jagavad – koos saame ära teha suuri asju!”

MTÜ Jalgpallikool Tammeka alustas eelmise aasta 2. novembril Eestis ainulaadse ühisrahastuskampaaniaga, millega koguti 150 000€ Tartu staadionipõua leevendamiseks ning Sepa staadioni renoveerimiseks. Disainistuudio Neway loodud keskkonnas sai igaüks osta endale ruutmeetri uuest staadionist ja sellega toetada tuhandete Tartu noorte jalgpallurite unistusi.

Lisaks ajaloolisele ühisrahastuskampaaniale panustab uue Sepa Jalgpallikeskuse valmimisse ka Jalgpallikool Tammeka ja Eesti Jalgpalli Liit. Ehitustegevus Sepa staadionil algab sel kevadel ja ühisrahastuskampaaniale pannakse pidulik punkt 10. juulil EURO 2016 finaali ühisvaatamisega, kuhu on oodatud kõik kampaania toetajad ja kaasaaitajad.

Rohkem infot on saadaval veebisaidil www.jalgpallikeskus.ee 

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised