Täiendused kodukorras - et oleks korras nagu Norras -:)

Meie esimeste tegutsemiskuude jooksul on ära tehtud palju tööd, et kujundada valminud Sepa Jalgpallikeskusest koht, kuhu võimalikult paljud tartlased tahaksid tulla sporti tegema ja sporti vaatama. See tähendab samas ka, et me soovime hoida häid suhteid meie kõige vahetumate naabritega ehk Ropka linnaosaga meie ümber.

Seetõttu täiendame keskuse kodukorda järgneva punktiga: "staadionil ei ole lubatud kasutada trumme ja pasunaid, välja arvatud Tartu JK Tammeka esindusmeeskonna Premium liiga ja Eesti karikavõistluste matšidel;"
Otsus põhineb ettepanekutel, mida on esitanud kohalikud elanikud, ja kogemustel, mida oleme saanud Sepa Jalgpallikeskuses üritusi ja matše korraldades.

Teavitame muutusest ka kõiki jalgpallikeskuse külalisi väravates olevatel infosiltidel :)

Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised