Tammeka treenerid kutsuvad üles: hoiame korda!

Jalgpallikool Tammeka treenerid koristasid 7. septembril Sepa Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakut ja tribüüni. Talgukorras mitu prügikotitäit kommi- ja krõpsupakke, pudeleid ja pakendeid kokku korjanud spordirahvas tõdes, et keskuse heakorrale saab kaasa aidata iga külastaja.
Ehkki keskuses on prügi maha viskamist keelavad sildid, paigaldatud igasse nurka prügikastid ning iga külastaja nõustub sisenedes keskuse kodukorrast kinni pidama, jäetakse iga nädal platsile, selle serva ja tribüünile omajagu krõpsu- ja kommipakke, pudeleid ja pakendeid. Tammeka treenerid kutsuvad seega üles: "Oleme kõik tublid ja viskame prügi prügikasti ning hoiame staadionit korras! Tuletame seda vajadusel ka sõpradele meelde."

Tuletame meelde sedagi, et kõik, kes kodukorrast kinni peavad, on oodatud jätkuvalt Sepale üksi, sõpradega või terve perega sportima!


Viimased uudised

Premium liiga uue hooaja kalender on selgunud ning teist aastat järjest avatakse hooaeg Tartus Tammeka poolehoidjate silme all. Veel erilisemaks muudab avamängu teadmine, et esimest korda toimub Premium liiga mäng Sepa staadionil. Tammeka esimeseks vastaseks on valitsev Eesti meister FCI Tallinn. Premium Liiga avamäng toimub 3. märtsil.

Kõik uudised